Нашата приказна:
УНИ технологија Шенжен копродукции, Ltd е фокусирана на електронски промотивен производ за повеќе од 11 години. Од 2009 година, извезувавме голем број УСБ-дискови и промотивни гаџети како наш главен производ во Европа каде што сме добро познати. За да се грижиме за промената на пазарот и потребите на клиентите, продолжуваме да развиваме нова линија на производи, како што се слушалките, Bluetooth звучник, банка за напојување, безжичен полнач, телефонски додатоци, итн. Ние сме посветени на воспоставување „платформа за нарачка на едно место“ за нашите клиенти, секогаш кога имаат различни проекти и сакаат да ви овозможиме што е можно повеќе опции.

Нашата сила:
Одлични дизајнери на производи и лични карти за развој на нов производ, способни за прилагодување. Професионални менаџери на производи да ги направат новите трендовски производи кои се погодни за развој на пазарот и да ги задоволат флексибилните барања на клиентот. Тимот за брза реакција за да ги процесира прашањата и прашањата на клиентот, добро обучена меѓународна вештина за продажба, умешен англиски јазик за комуникација, длабоко разбирање на потребите на клиентот. Добри проблеми со решавање на искуства.

Нашата визија:
Во 2020 година, ние продолжуваме да го надградуваме нашето ниво на производи за да го направиме клиентот подобар избор во нашата палета, ние ќе го претставиме нашиот клиент што повеќе креативни производи што можеме во квалитетен звук и врвна услуга.

Конечно, ние сакаме да развиеме врска со нашите клиенти како добар партнер врз основа на нашата лојалност и чесен деловен став, заедно со нашите квалификувани производи на високо ниво.

ПОВЕЕ
Испратете ни е-пошта на sales@unisz.com или јавете се на нашата директна линија +86 1868 8740 527 или оставете порака на нашата почетна страница. Нашата професионална продажба ќе ви одговори за 2 часа за време на нашето рутинско работно време.
КВАТАЦИЈА
Ние ја испраќаме нашата понуда по е-пошта за ефикасна причина. Редовниот термин на цената ќе биде EXW / FOB / CIF. Валутата ќе биде УСД. Цена валидна за 1 недела како стандарден термин.
СО ЦЕЛ
Откако деталите ќе бидат потврдени од двете страни, нарачката треба да ни ја испратите нарачката за нарачка. Потоа, ја потврдуваме и ја испраќаме нашата Проформална фактура. Откако обете страни потпишаа и печат. Нарачај направено!
ПЛААЕ
Стандарден рок на плаќање е TT однапред. Депозит од 30% пред да започне производството и 70% биланс пред испорака на стоки. За мала сума, ние прифаќаме и PayPal / WU.
Испорака
Имаме професионален шпедитер кој се грижи за нашата испорака на воздух и море. Нормално, ние користиме DHL / UPS / Fedex како експресна компанија кои имаат многу строго време за испорака. Испраќаме информации за следење бр. И AWB 2-ри ден откако стоката на клиентот го напушти нашиот магацин. Ние ги одржуваме клиентите ажурирани со статусот на испорака за да не ве загрижуваме воопшто додека не го примите товарот.
РМА ПОЛИТИКА
Нашите производи се под многу висок стандард Контрола на квалитетот пред породувањето. Но, секогаш има неколку неисправнини предизвикани од многу причини, како што е оштетување при транспорт и движење. За повеќето од нашите производи, имаме едногодишно гарантирано време. Willе замениме кога клиентот ќе најде какви било неисправни делови и ќе ни испрати разумен доказ.